Elektrody jsou navrženy tak, aby měly vyšší ohebnost a vydržely časté používání a opakovanou sterilizaci v autoklávu. Každá elektroda je kalibrovaná s vysokou přesností, aby vytvářela konzistentní léze. Elektrody jsou kompatibilní se všemi hlavními radiofrekvenčními generátory lézí pro léčbu bolesti.

R-F™ ELEKTRODY Z NEREZAVĚJÍCÍ OCELI

R-F™ ELEKTRODY Z NEREZAVĚJÍCÍ OCELI

Popis

Opakovaně použitelné elektrody Epimed R-F™ z nerezavějící oceli jsou vybaveny odlehčeným ústím, zesíleným kabelem odolným proti poškození a barevným značením usnadňujícím rozpoznávání délky. Konstrukce z nerezavějící oceli a polymeru je plně sterilizovatelná v autoklávu. Tyto elektrody se vyrábí v různých délkách a jsou kompatibilní s jehlami 18 G, 20 G a 22 G. Správné postupy čištění a sterilizace jsou uvedeny v Návodu k použití.

Technické údaje

Katalogové č.. Délka Barva Objednávka
297-5 5 cm Zelená  
297-10 10 cm Černá  
297-15 15 cm Modrá  

 

NITINOL HYPERFLEX™ R-F™ ELEKTRODY

NITINOL HYPERFLEX™ R-F™ ELEKTRODY

Popis

Opakovaně použitelné elektrody z nerezavějící oceli Epimed Nitinol Hyperflex™ R-F™ jsou vybaveny odlehčeným ústím, zesíleným kabelem odolným proti poškození a barevným značením usnadňujícím rozpoznávání délky. Odolná konstrukce z niklo-titanového „paměťového kovu“ a polymeru je plně sterilizovatelná v autoklávu. Tyto elektrody se vyrábí v různých délkách a jsou kompatibilní s jehlami 16 G, 18 G, 20 G a 22 G. Správné postupy čištění a sterilizace jsou uvedeny v Návodu k použití.

Technické údaje

Katalogové č. Délka Barva Objednávka
298-5 5 cm Zelená  
298-10 10 cm Černá  
298-15 15 cm Modrá  

 

JEDNORÁZOVÉ ELEKTRODY R-F™

DISPOSABLE-R-F-PROBES

Popis

Jednorázové elektrody Epimed R-F™ jsou vybaveny odlehčeným ústím, zesíleným kabelem odolným proti poškození a barevným značením usnadňujícím rozpoznávání délky. Tyto elektrody na jedno použití se vyrábí v různých délkách a jsou kompatibilní s jehlami 16 G, 18 G, 20 G a 22 G.

Technické údaje

Katalogové č. Množství Délka Barva Objednávka
299-5 Balení 10 ks 5 cm Zelená  
299-10 Balení 10 ks 10 cm Černá  
299-15 Balení 10 ks 15 cm Modrá  

 

Související zboží

R-F™ JEHLY UZEMŇOVACÍ PODLOŽKY